Bekijk 15 foto's
Arrangement (6x)
€20
Reiskosten
€10
Servicekosten
€6,40
Totaal voor 4 personen
€166,40
Van zelf geplukte paddenstoelen in de herfst tot geitenbokvlees en van snoekbaars tot Wagyu vlees uit Japan. Wil u altijd al eens een keer iets proeven? Wouter houdt van de uitdaging van maatwerk! dus heeft u wensen of ideeën voor een diner? leuk, kom maar op! Dan wordt het een geweldige avond in ongedwongen sfeer. U hoeft zich nergens zorgen om te maken, alles wordt geregeld. van afwas tot servies, van koken tot uitserveren.
Dit is een voorbeeld menu,
Dit wisselt regelmatig met de seizoenen
en kan uiteraard naar wens aangepast worden!
5 gangen
Amuse
Tafelaankleding
Servetten
Bediening
Thuisbezorgd en opgehaald
Servies en Bestek
Tafellinnen
Brood
Menu’s kunnen worden aangepast nadat je de boeking hebt bevestigd.
Aperitief & Amuses
Tartaar van Hollandse Wagyu met krokant van Parmezaanse kaas en parels van 25 jaar oude Balsamico
Skrei (winterkabeljauw) met bearnaise, appel en waterkers
Vers gevouwen tortellini met ossenstaart, schuim van kreeft en pompoen
Rugfilet van Hollands hert, pastinaak en meloesui geserveerd met eigen jus met vlierbessen
Mandarijn, bospeen en witte chocolade
Vermeld dieetwensen of allergieën altijd bij je aanvraag.
Chef score 10
Uit 18 reviews
Loes
05-11-2023
10
We hadden een diner voor twee en het was heel lekker. Mooie gerechten, lekkere wijn en leuk aangeklede tafel. Zeker een aanrader
Martiene
29-10-2023
10
Wouter heeft een waanzinnig dinner neergezet met een mooie aankleding. Zeer professionele aanpak en hele mooie gerechten met een goed verhaal erbij. Zeer aan te bevelen. Wij hadden een vriendinnen avond en hadden op deze manier een gezellige ontspannen avond met heerlijk eten.
Petra
13-10-2023
10
Wat een fantastische avond! Verrast door onze zoon, die ons wilde bedanken. De gerechten waren van hoogwaardige topkwaliteit! De tafel werd prachtig gedekt. Wat hebben we genoten. Echt een aanrader!
Familie Krijnen
08-10-2023
10
We hebben top gegeten. Werkelijk alles was heerlijk, wat een smaak sensaties. Voor herhaling vatbaar!
Nicole Vruggink
01-10-2023
10
Kok Wouter heeft mijn ouders een topavond laten beleven. Hun 50 jarig huwelijk, kreeg met dit diner een extra gouden randje.
Lid sinds januari 2022
Bedrijfsgegevens geverifieerd
Om veilig te betalen en communiceren, is het belangrijk dat je altijd gebruik maakt van de CHEFSTBL website.
9.3
Grootste aanbod geverifieerde cateraars
Direct online boeken
Duidelijke prijzen, nergens goedkoper
Gratis annuleren tot 7 dagen vooraf
Ons team helpt je graag.
Stuur een WhatsApp bericht
Bel ons op +31 85 303 0203
Mail naar contact@chefstbl.com