Werkt binnen een straal van 250 km en rekent €0.45 per km aan reiskosten vanaf Obdam. Eventuele parkeerkosten worden achteraf in rekening gebracht.
Hiermee kunnen we ons platform laten draaien en services aanbieden, zoals de top chef garantie en de backup chef. Het bedrag is inclusief btw.
Totaal voor personen
Reserveren is vrijblijvend.
Je hoeft nog niks te betalen.
Om veilig te betalen en communiceren, is het belangrijk dat je altijd gebruik maakt van de CHEFSTBL website.
Chef Perry Peltenburg heeft zo'n tien jaar op topniveau gekookt, waarvan de laatste twee jaar als chef-kok. Bij restaurants als Bord'Eau, Ratatouille en Imko's. Hij kookt altijd aan de hand van de seizoenen, zo zal hij in de winter nooit een tomaat of aardbei in zijn menu verwerken. Zijn kookstijl omschrijft hij als puur en eerlijk. De gerechten zijn niet te ingewikkeld, maar heel rijk en intens van smaak. Zo besteedt hij liever drie dagen aan een fantastische saus, dan aan allerlei frutsels die eigenlijk niets toevoegen aan de smaak. Zijn ultieme doel is om een glimlach te zien als mensen de gerechten proeven. “Het is de bedoeling dat je blij wordt van eten. Het kan namelijk zo mooi en lekker zijn”.
Heb je een vraag over prijzen en beschikbaarheid? Start dan een vrijblijvende reservering. Heb je een andere vraag? Vul dan dit formulier in.
PERRY’S stemt na de boeking het menu en je speciale wensen persoonlijk met je af. Op de afgesproken dag komt de chef bij jou thuis koken. Servies en bestek worden meegenomen. Jullie beginnen met een verrassende amuse, waarna 4 gangen geserveerd worden. Zodra het diner klaar is wordt de keuken netjes en schoon achtergelaten.
* Als extra bij te boeken
Het menu kan worden aangepast o.b.v. dieetwensen of allergieën. Vermeld deze altijd in je aanvraag zodat de chef meteen op de hoogte is.
Vegetarisch
Dit menu is een voorbeeld, jouw menu zal de chef persoonlijk met je afstemmen op basis van je wensen.
Uit 7 reviews
Casper10
23-01-2022Een absolute aanrader! Snel en eenvoudig geboekt, soepele afstemming van menu, heerlijke gerechten van hoog niveau en nadien weer schone keuken. Het was echt een top avond! Perry, grote dank! En tot de volgende keer!
H van Klaveren10
19-12-2021Perry heeft een geweldige avond bezorgd aan 6 vriendinnen. Ze hebben heerlijk gegeten en Perry heeft TOP gekookt. Ook de bijpassende wijnen vielen heel goed in de smaak. Alle afspraken zijn keurig nagekomen en de verschillende eetwensen waren heerlijk opgelost. Met Perry heb je een kok die top kookt! Wil je een gezellige avond met een overheerlijk diner dan kun je zeker terecht bij Perry!
Shirley van den Bos10
28-11-2021Wij hebben een heel geslaagde avond gehad! Het contact met Perry en afstemming van het menu verliep vlot, aan iedereen z'n wensen wordt voldaan. Het eten is heerlijk en van hoge kwaliteit. Perry is super vriendelijk en zorgt voor een heerlijke avond. Kortom voor een complete avond uit boek je Perry!
Claudia Meijerhoven9.2
26-11-2021Super mooie avond gehad en heerlijk gegeten. Communicatie met Perry verloopt goed, soepel, duidelijk en snel, echt heel fijn! Zowel vooraf als tijdens de avond. Mooie tafeldekking en menukaart, aan alles is gedacht. Heel behulpzaam en mega vriendelijk. Echt een aanrader.
Mark10
14-11-2021Super gezellige avond gehad! Eten was heerlijk. We zijn best wel liefhebbers van lekker eten, gaan regelmatig eten in goede restaurants en we koken heel graag. Je wordt dan best kritisch, maar dit diner overtrof onze verwachtingen. Bedankt Perry!