Werkt binnen een straal van 250 km en rekent €0.35 per km aan reiskosten vanaf Weesp. Eventuele parkeerkosten worden achteraf in rekening gebracht.
Hiermee kunnen we ons platform laten draaien en services aanbieden, zoals de top chef garantie en de backup chef. Het bedrag is inclusief btw.
Totaal voor personen
Reserveren is vrijblijvend.
Je hoeft nog niks te betalen.
Om veilig te betalen en communiceren, is het belangrijk dat je altijd gebruik maakt van de CHEFSTBL website.
Lekker eten hoeft niet meer te gebeuren in restaurants maar kan nu ook gewoon bij jou thuis. Met een live cooking privé diner bij Kookers, onder leiding van Sander Steijnis, wordt er gezorgd dat er een professionele kok met veel creativiteit bij jou op de stoep staat. Elk diner is uniek en moet een succes zijn. Op deze manier ben je immers niet vaak bij elkaar.
Heb je een vraag over prijzen en beschikbaarheid? Start dan een vrijblijvende reservering. Heb je een andere vraag? Vul dan dit formulier in.
Kookers stemt na de boeking het menu en je speciale wensen persoonlijk met je af. Op de afgesproken dag komt de chef bij jou thuis koken. Servies en bestek worden meegenomen. Jullie krijgen gedurende de avond 5 gerechten geserveerd met bijpassende wijnen. Zodra het diner klaar is wordt de keuken netjes en schoon achtergelaten.
* Als extra bij te boeken
Het menu kan worden aangepast o.b.v. dieetwensen of allergieën. Vermeld deze altijd in je aanvraag zodat de chef meteen op de hoogte is.
Halal, Vegan, Vegetarisch
Prijs per persoon
€11,20Prijs per persoon
€8,95Per dozijn
€36Deze chef werkt niet met een beperkt aantal gangen, de gangen in dit menu zijn dus slechts een voorbeeld. Jouw menu zal de chef persoonlijk met je afstemmen op basis van je wensen.
Uit 26 reviews
Rick3.6
28-10-2021Helaas waren we niet te spreken over de chef. Communicatief was de chef voorafgaande lastig te bereiken. Tijdens het diner kwam er nauwelijks informatie over de gerechten naar boven, ook nadat we hier om hadden gevraagd. Het eten was ok, maar niet van zeer goed kwaliteit. De wijnen waren lekker en de voorbereidingen/opruimen ook goed.
Nikki van der Heijden10
10-10-2021Raymond was een super professionele en gezellige toevoeging aan onze avond. Hij heeft heerlijk eten gemaakt en was super leuk om erbij te hebben. Iedereen heeft genoten en een top avond gehad. Een hele grote aanrader!
S.C.Verbeek10
22-09-2021Een fantastische belevenis. De kok was precies op de afgesproken tijd aanwezig, de tafelverzorging was uitstekend en het eten was prima. Een klein minpuntje was dat de keuken redelijk onverzorgd werd achtergelaten.
Emma9.2
19-09-2021Lekker gegeten, mooie sfeer